Dlaczego nie warto samemu prać tapicerki?

W sklepach znajdziemy wiele produktów do czyszczenia tapicerki. W internecie pełno jest porad jak samodzielnie wyczyścić obicia mebli.

Więc pytanie czy lepiej samemu wyczyścić tapicerkę, nie jest wcale bezzasadne. Korzyści wydają się kuszące. Przede wszystkim finansowe. Ale czy rzeczywiście to się opłaca?

  1. Czyszczenie piankami, proszkami płynami powszechnie dostępnymi w sklepach niekoniecznie pozwoli uporać się z plamami. Istnieje ogromne ryzyko utrwalenia się plam, przemoczenia mebla. Skutek będzie odwrotny do zamierzonego.
  1. Środki do czyszczenia nie zostaną dokładnie ściągnięte. Nie ma opcji by pozbyć się roztoczy, zapachu moczu, wymiocin.  Leżąc na łóżku, materacu nasza skóra ma kontakt z chemią, wdychamy ją. Na pewno takie rzeczy nie pozostają obojętne dla naszego zdrowia.
  1. Samodzielne pranie tapicerki meblowej to naprawdę ciężka i czasochłonna  praca. Przekonał się o tym każdy, kto choć raz tego spróbował.

Wielu klientów, zanim się z nami skontaktowała, najpierw sami próbowali uporać się z plamami. Czasem się im udawało i byli w miarę zadowoleni. Ale dopiero gdy zobaczyli efekt po naszej usłudze następowało duże WOW!!!

Jeśli więc nadal się zastanawiasz co zrobić, to przeczytaj:

POWODY, DLA KTÓRYCH TO MY MAMY WYCZYŚCIĆ TWÓJ DYWAN, WYKŁADZINĘ DYWANOWĄ LUB MEBLE TAPICEROWANE